Kontakta oss

Nordic Flanges har säljkontor och produktion i både Sverige och Finland. Kontakta vår kunniga säljpersonal via telefon eller mail eller fyll i dina kontaktuppgifter i formuläret längst ned på sidan så kontaktar vi dig.

Allmänna kontaktuppgifter

Kontaktuppgifter till ledningen hittar du på nordicflanges.com/ledning.

Kontaktformulär hittar du här.

Nordic Flanges AB & Nordic Flanges Group AB

Växel: 08 587 979 00

E-Post: info@nordicflanges.com

Nordic Flanges Oy

Växel: +358 6 8238 750

E-Post: info@nordicflanges.com

Ferral Components Oy

Växel: +358 8 4640 200

E-Post: sales@ferral.fi

Hemsida: www.ferral.fi

Sales Team Norden

Lena Bergström

Lena Bergström

Team Leader
Mobil: +46 73 713 93 11
Telefon: +46 660 29 97 06
E-Post: ​lena.bergstrom@nordicflanges.com

Nina Nordlund

Innesäljare
Mobil: +46 70 494 68 97
Telefon: +46 660 29 97 08
E-Post: nina.nordlund@nordicflanges.com

Sara Nordin

Sara Nordin

Innesäljare
Telefon: +46 660 29 97 13
Mobil: +46 737 136 560
E-Post: sara.nordin@nordicflanges.com

Dan Sundström

Dan Sundström

Innesäljare
Mobil: +46 73 713 46 77
Telefon: +46 660 29 97 11
E-Post: dan.sundstrom@nordicflanges.com

Sales Team Export

Jessica Östling

Team Leader
Mobil: +46 70 910 11 47
Telefon: +46 8 587 979 02
E-Post: ​jessica.ostling@nordicflanges.com

Ylva Alkelöw

Innesäljare
Mobil: +46 70 422 21 21
Telefon: +46 8 587 979 01
E-Post: ylva.alkelow@nordicflanges.com

Sales Team Finland

Irina Hannula

Team Leader
Telefon: +358 6 8238 750
Mobil: +358 50 567 87 18
E-Post: ​irina.hannula@nordicflanges.com

Sanna Kauppinen

Sanna Kauppinen

Innesäljare
Aluminium
Telefon: +358 6 8238 750
Mobil: +358 50 3433 016
E-Post: ​sanna.kauppinen@nordicflanges.com

Leena Nygård

Leena Nygård

Innesäljare
Finland & Baltikum
Telefon: +358 6 8238 750
Mobil: +358 50 306 2994
E-Post: leena.nygard@nordicflanges.com

Jonna Alajoki

Jonna Alajoki

Innesäljare
Finland & Baltikum
Telefon: +358 6 8238 750
Mobil: +358 50 306 5303
E-Post: ​jonna.alajoki@nordicflanges.com

Markku Nordström

Markku Nordström

Key Account Manager
Telefon: +358 6 823  750
Mobil: +358 400 281 081
E-Post: ​markku.nordstrom@nordicflanges.com

Kontaktpersoner

Johan Iskaksson

Johan Isaksson

Försäljningsdirektör
Mobil: +46 73 650 84 97
Telefon: +46 8 58 79 79 04
E-Post: ​johan.isaksson@nordicflanges.com

Patrick Hellström

Patrick Hellström

Produktionschef Själevad
Telefon: +46 660 29 97 23
E-Post: ​patrick.hellstrom@nordicflanges.com

Christer Pettersson

Strategic Sourcing Manager
Telefon: +46 660 29 97 07
E-Post: ​christer.pettersson@nordicflanges.com

Marianne Fastén

Controller Nordic Flanges AB & Nordic Flanges Group AB
Telefon: +46 660 29 97 21
E-Post: marianne.fasten@nordicflanges.com

Kontaktformulär

Fyll i fälten i formuläret så kontaktar vi dig snarast möjligt.