Kontakta oss 2017-05-24T15:13:33+00:00

Kontakta oss

Nordic Flanges har säljkontor och produktion i både Sverige och Finland. Kontakta vår kunniga säljpersonal via telefon eller mail eller fyll i dina kontaktuppgifter i formuläret nedan så kontaktar vi dig. Se kontaktuppgifter till våra säljteam Norden, Finland och OEM nedan.

Säljteam Norden

Lotta Stalin

CEO Nordic Flanges Group
Mobil: 070-582 78 67
E-Post: ​lotta.stalin@nordicflanges.com

Per Bruer

Per Bruér

Area Sales Manager
Sverige & Danmark
Mobil: 070-896 32 23
E-post: per.bruer@nordicflanges.com

Bengt Nettrup

Bengt Nettrup

Inside Sales
Sverige & Danmark
Tel: 08-587 979 05
E-post: bengt.nettrup@nordicflanges.com

Ylva Alkelöw

Inside Sales
Export
Tel: 08-587 979 01
E-Post: ylva.alkelow@nordicflanges.com

Jessica Östling

Inside Sales
Export
Tel: 08-587 979 02
E-Post: ​jessica.ostling@nordicflanges.com

Dan Sundström

Inside Sales
Export
Tel: 0660-29 97 11
E-Post: dan.sundstrom@nordicflanges.com

Säljteam Finland

Irina Hannula

Key Account Sales
Finland & Baltikum
Tel: +358 8-8238 750
Mobil: +358 50-567 87 18
E-Post: ​irina.hannula@nordicflanges.com

Sanna Kauppinen

Inside Sales
Aluminium
Tel: +358 6-8238 752
Mobil: +358 50-3433 016
E-Post: ​sanna.kauppinen@nordicflanges.com

Leena Nygård

Inside Sales
Finland & Baltikum
Tel: +358 6-8238 766
Mobil: +358 50 306 2994
E-Post: leena.nygard@nordicflanges.com

Jonna Alajoki

Inside Sales
Finland & Baltikum
Tel: +358 6-8238 750
Mobil: +358 50-306 5303
E-Post: ​jonna.alajoki@nordicflanges.com

Anonym Man Grå

Markku Nordström

Key Account Sales
Telefon: +358 6 8238 750
E-Post: ​markku.nordstrom@nordicflanges.com

OEM Sales

Lena Bergström

Technical Sales Manager
Scandinavia & Western Europe
Tel: 0737-13 93 11
E-Post: ​lena.bergstrom@nordicflanges.com

Kontaktpersoner

Christina Modéen

Innesäljare/Inköpsadministration
Tel: 08-587 979 51
E-Post: ​christina.modeen@nordicflanges.com

Margareta Ericson

Margareta Ericson

Kontorschef Bromma
Tel: 08-587 979 55
E-Post: ​margareta.ericson@nordicflanges.com

Berndt Kämpman

Tf. Quality Manager
Tel: 070-62 27 664
E-Post: ​berndt.kampman@nordicflanges.com

Ari Ahlgren

Site Manager Kronoby
Sales Ferral
Tel: +358 6-823 87 51
Mobil: +358 44-564 07 51
E-Post: ​ari.ahlgren@nordicflanges.com

Christer Edblad

Finance Manager Sweden
Tel: +46 70-261 10 39
E-Post: ​christer.edbald@nordicflanges.com

Annette Hansson

CFO Nordic Flanges Group
Tel: +358 50 562 5834
E-Post: ​annette.hansson@nordicflanges.com

Anonym Man Grå

Hugo Royen

Product Manager Sweden
Tel: +46 70 202 04 97
E-Post: ​hugo.royen@nordicflanges.com

Anonym Man Grå

Timo Suni

Production Manager Kalajoki

Tel: +358 445 640 221
E-Post: ​timo.suni@ferral.fi

Kontaktformulär

Fyll i fälten i formuläret så kontaktar vi dig snarast möjligt.