Kontakta oss2018-11-15T15:07:16+00:00

Kontakta oss

Nordic Flanges har säljkontor och produktion i både Sverige och Finland. Kontakta vår kunniga säljpersonal via telefon eller mail eller fyll i dina kontaktuppgifter i formuläret längst ned på sidan så kontaktar vi dig.

Allmänna kontaktuppgifter

Kontaktuppgifter till ledningen hittar du på nordicflanges.com/ledning.

Kontaktformulär hittar du här.

Nordic Flanges AB & Nordic Flanges Group AB

Växel: 08 587 979 00

E-Post: info@nordicflanges.com

Nordic Flanges Oy

Växel: +358 6 8238 750

E-Post: info@nordicflanges.com

Ferral Components Oy

Växel: +358 8 4640 200

E-Post: sales@ferral.fi

Hemsida: www.ferral.fi

Sales Team

Johan Iskaksson

Johan Isaksson

Sales Director
Tel: 08 58 79 79 04
E-Post: ​johan.isaksson@nordicflanges.com

Jessica Östling

Inside Sales
Export
Tel: 08 587 979 02
E-Post: ​jessica.ostling@nordicflanges.com

Dan Sundström

Dan Sundström

Inside Sales
Export
Tel: 0660 29 97 11
E-Post: dan.sundstrom@nordicflanges.com

Anonym Kvinna Grå

Natalie Johansson

Inside Sales
Tel: 08 587 979 51
E-Post: natalie.johansson@nordicflanges.com

Ylva Alkelöw

Inside sales
Tel: 08 587 979 01
E-Post: ylva.alkelow@nordicflanges.com

Irina

Irina Hannula

Project Sales Manager
Finland & Baltikum
Tel: +358 6 8238 750
Mobil: +358 50 567 87 18
E-Post: ​irina.hannula@nordicflanges.com

Sanna Kauppinen

Inside Sales
Aluminium
Tel: +358 6 8238 750
Mobil: +358 50 3433 016
E-Post: ​sanna.kauppinen@nordicflanges.com

Anonym Kvinna Grå

Leena Nygård

Inside Sales
Finland & Baltikum
Tel: +358 6 8238 750
Mobil: +358 50 306 2994
E-Post: leena.nygard@nordicflanges.com

Anonym Kvinna Grå

Jonna Alajoki

Inside Sales
Finland & Baltikum
Tel: +358 6 8238 750
Mobil: +358 50 306 5303
E-Post: ​jonna.alajoki@nordicflanges.com

Anonym Kvinna Grå

Johanna Ristiluoma

Inside Sales
Finland & Baltikum
Tel: +358 6 8238 750
Mobil: +358 50 415 5225
E-Post: ​johanna.ristiluoma@nordicflanges.com

Anonym Man Grå

Markku Nordström

Key Account Manager
Telefon: +358 6 823  750
Mobil: +358 400 281 081
E-Post: ​markku.nordstrom@nordicflanges.com

Anonym Man Grå

Magnus Ekedahl

Sales, Scandinavia
Telefon: +46 660 29 97 12
Mobil: +46 76 081 11 61
E-Post: ​Magnus.Ekedahl@nordicflanges.com

Lena Bergström

Technical Sales Manager
Scandinavia & Western Europe
Tel: 0660 29 97 06
E-Post: ​lena.bergstrom@nordicflanges.com

Nina Nordlund

Sales Support
Tel: 0660 29 97 08
E-Post: nina.nordlund@nordicflanges.com

Kontaktpersoner

Patrick Hellström

Patrick Hellström

Production Manager Själevad
Tel: 0660 29 97 23
E-Post: ​patrick.hellstrom@nordicflanges.com

Christer Pettersson

Strategic Sourcing Manager
Tel: 0660 29 97 07
E-Post: christer.pettersson@nordicflanges.com

Marianne Fastén

Controller Nordic Flanges AB & Nordic Flanges Group AB
Tel: 0660 29 97 21
E-Post: marianne.fasten@nordicflanges.com

Kontaktformulär

Fyll i fälten i formuläret så kontaktar vi dig snarast möjligt.