Kontakta oss 2017-11-22T12:48:22+00:00

Kontakta oss

Nordic Flanges har säljkontor och produktion i både Sverige och Finland. Kontakta vår kunniga säljpersonal via telefon eller mail eller fyll i dina kontaktuppgifter i formuläret nedan så kontaktar vi dig. Se kontaktuppgifter till våra säljteam Norden, Finland och OEM nedan.

Säljteam Norden

Frederik von Sterneck

CEO Nordic Flanges Group
Tel: 070 655 46 26
E-Post: ​frederik.vonsterneck@nordicflanges.com

Anonym Man Grå

Mathias Andersson

Marknadschef
Tel: 08 587 979 52
E-post: mathias.andersson@nordicflanges.com

Bengt Nettrup

Bengt Nettrup

Inside Sales
Sverige & Danmark
Tel: 08 587 979 05
E-post: bengt.nettrup@nordicflanges.com

Ylva Alkelöw

Purchase
Tel: 08 587 979 01
E-Post: ylva.alkelow@nordicflanges.com

Jessica Östling

Inside Sales
Export
Tel: 08 587 979 02
E-Post: ​jessica.ostling@nordicflanges.com

Dan Sundström

Inside Sales
Export
Tel: 0660 29 97 11
E-Post: dan.sundstrom@nordicflanges.com

Anonym Kvinna Grå

Natalie Johansson

Inside Sales
Tel: 08 587 979 51
E-Post: natalie.johansson@nordicflanges.com

Säljteam Finland

Irina Hannula

Key Account Sales
Finland & Baltikum
Tel: +358 8-8238 750
Mobil: +358 50-567 87 18
E-Post: ​irina.hannula@nordicflanges.com

Sanna Kauppinen

Inside Sales
Aluminium
Tel: +358 6-8238 752
Mobil: +358 50-3433 016
E-Post: ​sanna.kauppinen@nordicflanges.com

Leena Nygård

Inside Sales
Finland & Baltikum
Tel: +358 6-8238 766
Mobil: +358 50 306 2994
E-Post: leena.nygard@nordicflanges.com

Jonna Alajoki

Inside Sales
Finland & Baltikum
Tel: +358 6-8238 750
Mobil: +358 50-306 5303
E-Post: ​jonna.alajoki@nordicflanges.com

Anonym Man Grå

Markku Nordström

Key Account Sales
Telefon: +358 6-823  750
E-Post: ​markku.nordstrom@nordicflanges.com

OEM Sales

Lena Bergström

Technical Sales Manager
Scandinavia & Western Europe
Tel: 0660 29 97 06
E-Post: ​lena.bergstrom@nordicflanges.com

Kontaktpersoner

Berndt Kämpman

Quality Manager
Tel: 070 622 76 64
E-Post: ​berndt.kampman@nordicflanges.com

Anonym Kvinna Grå

Marita Sjödin

Site Manager Själevad
Tel: 070 383 60 60
E-Post: ​marita.sjodin@nordicflanges.com

Ari Ahlgren

Site Manager Kronoby
Sales Ferral
Tel: +358 6-823 87 51
Mobil: +358 44-564 07 51
E-Post: ​ari.ahlgren@nordicflanges.com

Anonym Man Grå

Timo Suni

Site Manager Kalajoki

Tel: +358 445 640 221
E-Post: ​timo.suni@ferral.fi

Anonym Kvinna Grå

Marianne Steen

CFO Nordic Flanges Group
Tel: 073 699 12 61
E-Post: marianne.steen@nordicflanges.com

Annette Hansson

CFO Nordic Flanges Oy
Tel: +358 50 562 5834
E-Post: ​annette.hansson@nordicflanges.com

Hugo Royen

Hugo Royen

IT & Communications Manager
Tel: 08 587 979 06
E-Post: ​hugo.royen@nordicflanges.com

Kontaktformulär

Fyll i fälten i formuläret så kontaktar vi dig snarast möjligt.