Ota yhteyttä2018-09-06T13:35:01+00:00

Ota yhteyttä

Nordic Flanges-ryhmällä on myyntikonttoreita ja tuotantolaitoksia sekä Ruotsissa että Suomessa. Eri yksikköjemme yhteystiedot alla. Tavoitatte myyntitiimimme puhelimitse tai sähköpostilla. Voitte myös täyttää yhteystietonne alla olevaan lomakkeeseen ja me otamme yhteyttä Teihin.

General contact

You can find contact information to our managers through this link.

You can find the contact form here.

Nordic Flanges AB & Nordic Flanges Group AB

Puh: +46 8 587 979 00

Sähköposti: info@nordicflanges.com

Nordic Flanges Oy

Puh: +358 6 8238 750

Sähköposti: info@nordicflanges.com

Ferral Components Oy

Puh: +358 8 4640 200

Sähköposti: sales@ferral.fi

Verkkosivusto: www.ferral.fi

Säljteam Norden

Johan Iskaksson

Johan Isaksson

Sales Director
Puh: +46 8 58 79 79 04
Sähköposti: ​johan.isaksson@nordicflanges.com

Jessica Östling

Inside Sales
Export
Puh: +46 8 587 979 02
Sähköposti: ​jessica.ostling@nordicflanges.com

Dan Sundström

Inside Sales
Export
Puh: +46 660 29 97 11
Sähköposti: dan.sundstrom@nordicflanges.com

Natalie Johansson

Inside Sales
Puh: +46 8 587 979 51
Sähköposti: natalie.johansson@nordicflanges.com

Ylva Alkelöw

Inside Sales
Puh: +46 8 587 979 01
Sähköposti: ylva.alkelow@nordicflanges.com

Irina Hannula

Project Sales Manager
Finland & the Baltics
Puh: +358 6 8238 750
Mobil: +358 50 567 87 18
Sähköposti: ​irina.hannula@nordicflanges.com

Sanna Kauppinen

Inside Sales
Aluminium
Puh: +358 6 8238 750
Mobil: +358 50-3433 016
Sähköposti: ​sanna.kauppinen@nordicflanges.com

Leena Nygård

Inside Sales
Finland & the Baltics
Puh: +358 6 8238 750
Mobil: +358 50 306 2994
Sähköposti: leena.nygard@nordicflanges.com

Jonna Alajoki

Inside Sales
Finland & the Baltics
Puh: +358 6 8238 750
Mobil: +358 50 306 5303
Sähköposti: ​jonna.alajoki@nordicflanges.com

Johanna Ristiluoma

Inside Sales
Finland & the Baltics
Puh: +358 6 8238 750
Mobil: +358 50 415 5225
Sähköposti: ​johanna.ristiluoma@nordicflanges.com

Markku Nordström

Sales & Marketing Manager
Puh: +358 6 8238 750
Mobil: +358 400 281 081
Sähköposti: ​markku.nordstrom@nordicflanges.com

Lena Bergström

Technical Sales Manager
Scandinavia & Western Europe
Puh: +46 737 13 93 11
Sähköposti: ​lena.bergstrom@nordicflanges.com

Nina Nordlund

Sales Support
Puh: +46 660 29 97 08
Säkhöposti: nina.nordlund@nordicflanges.com

Yhteyshenkilöt

Patrick Hellström

Production Manager Själevad
Puh: +46 660 29 97 23
Sähköposti: ​patrick.hellstrom@nordicflanges.com

Christer Pettersson

Strategic Sourcing Manager
Puh: +46 660 29 97 07
Sähköposti: christer.pettersson@nordicflanges.com

Marianne Fastén

Controller Nordic Flanges AB & Nordic Flanges Group AB
Puh: +46 660 29 97 21
Sähköposti: marianne.fasten@nordicflanges.com

Hugo Royen

Puh: +46 8 587 979 06
Sähköposti: hugo.royen@nordicflanges.com

Yhteystietolomake

Täyttäkää lomake alla, ja otamme Teihin yhteyttä mahdollisimman pian!