Ota yhteyttä 2018-04-20T07:05:49+00:00

Ota yhteyttä

Nordic Flanges-ryhmällä on myyntikonttoreita ja tuotantolaitoksia sekä Ruotsissa että Suomessa. Eri yksikköjemme yhteystiedot alla. Tavoitatte myyntitiimimme puhelimitse tai sähköpostilla. Voitte myös täyttää yhteystietonne alla olevaan lomakkeeseen ja me otamme yhteyttä Teihin.

Säljteam Norden

Frederik von Sterneck

CEO Nordic Flanges Group
Sähköposti: frederik.vonsterneck@nordicflanges.com

Ylva Alkelöw

Purchasing
Puh: +46 8 587 979 01
Sähköposti: ylva.alkelow@nordicflanges.com

Jessica Östling

Inside Sales
Export
Puh: +46 8 587 979 02
Sähköposti: ​jessica.ostling@nordicflanges.com

Dan Sundström

Inside Sales
Export
Puh: +46 660 29 97 11
Sähköposti: dan.sundstrom@nordicflanges.com

Anonym Kvinna Grå

Natalie Johansson

Inside Sales
Puh: +46 8 587 979 51
Sähköposti: natalie.johansson@nordicflanges.com

Myyntitiimi Suomessa

Irina

Irina Hannula

Key Account Sales
Finland & Baltikum
Puh: +358 8-8238 750
Mobil: +358 50-567 87 18
Sähköposti: ​irina.hannula@nordicflanges.com

Sanna Kauppinen

Inside Sales
Aluminium
Puh: +358 6-8238 752
Mobil: +358 50-3433 016
Sähköposti: ​sanna.kauppinen@nordicflanges.com

Anonym Kvinna Grå

Leena Nygård

Inside Sales
Finland & Baltikum
Puh: +358 6-8238 766
Mobil: +358 50 306 2994
Sähköposti: leena.nygard@nordicflanges.com

Anonym Kvinna Grå

Jonna Alajoki

Inside Sales
Finland & Baltikum
Puh: +358 6-8238 750
Mobil: +358 50-306 5303
Sähköposti: ​jonna.alajoki@nordicflanges.com

Anonym Man Grå

Markku Nordström

Key Account Sales
Puh: +358 6 8238 750
Sähköposti: ​markku.nordstrom@nordicflanges.com

OEM Sales

Lena Bergström

Technical Sales Manager
Scandinavia & Western Europe
Puh: +46 737 13 93 11
Sähköposti: ​lena.bergstrom@nordicflanges.com

Anonym Kvinna Grå

Nina Nordlund

Sales Support
Puh: +46 660 29 97 08
Säkhöposti: nina.nordlund@nordicflanges.com

Yhteyshenkilöt

Anonym Man Grå

Berndt Kämpman

Quality Manager
Puh: +46 70 62 27 664
Sähköposti: ​berndt.kampman@nordicflanges.com

Marita Sjödin

Site Manager Själevad
Tel: +46 70 383 60 60
Sähköposti: ​marita.sjodin@nordicflanges.com

Ari

Ari Ahlgren

Site Manager Kronoby
Sales Ferral
Puh: +358 6-823 87 51
Mobil: +358 44-564 07 51
Sähköposti: ​ari.ahlgren@nordicflanges.com

Anonym Man Grå

Timo Suni

Site Manager Kalajoki

Puh: +358 445 640 221
Sähköposti: ​timo.suni@ferral.fi

Marianne Steen

CFO Nordic Flanges Group
Puh: 073 699 12 61
Sähköposti: marianne.steen@nordicflanges.com

Annette Hansson

CFO Nordic Flanges Oy
Puh: +358 50 562 5834
Sähköposti: ​annette.hansson@nordicflanges.com

Anonym Kvinna Grå

Marianne Fastén

Controller Nordic Flanges AB & Nordic Flanges Group AB
Puh: +46 660 29 97 21
Sähköposti: marianne.fasten@nordicflanges.com

Hugo Royen

Puh: +46 8 587 979 06
Sähköposti: hugo.royen@nordicflanges.com

Yhteystietolomake

Täyttäkää lomake alla, ja otamme Teihin yhteyttä mahdollisimman pian!