Ota yhteyttä 2017-09-22T13:54:04+00:00

Ota yhteyttä

Nordic Flanges-ryhmällä on myyntikonttoreita ja tuotantolaitoksia sekä Ruotsissa että Suomessa. Eri yksikköjemme yhteystiedot alla. Tavoitatte myyntitiimimme puhelimitse tai sähköpostilla. Voitte myös täyttää yhteystietonne alla olevaan lomakkeeseen ja me otamme yhteyttä Teihin.

Säljteam Norden

Lotta Stalin

Lotta Stalin

CEO Nordic Flanges Group
Mobil: +46 70-582 78 67
Sähköposti: ​lotta.stalin@nordicflanges.com

Anonym Man Grå

Mathias Andersson

Sales Manager Sweden
Puh: +46 70 910 18 52
Sähköposti: mathias.andersson@nordicflanges.com

Bengt Nettrup

Bengt Nettrup

Inside Sales
Sverige & Danmark
Puh: +46 8-587 979 05
Sähköposti: bengt.nettrup@nordicflanges.com

Ylva Alkelow

Ylva Alkelöw

Inside Sales
Export
Puh: +46 8-587 979 01
Sähköposti: ylva.alkelow@nordicflanges.com

Jessica Östling

Inside Sales
Export
Puh: +46 8-587 979 02
Sähköposti: ​jessica.ostling@nordicflanges.com

Dan Sundström

Inside Sales
Export
Puh: +46 660-29 97 11
Sähköposti: dan.sundstrom@nordicflanges.com

Säljteam Finland

Irina

Irina Hannula

Key Account Sales
Finland & Baltikum
Puh: +358 8-8238 750
Mobil: +358 50-567 87 18
Sähköposti: ​irina.hannula@nordicflanges.com

Sanna Kauppinen

Inside Sales
Aluminium
Puh: +358 6-8238 752
Mobil: +358 50-3433 016
Sähköposti: ​sanna.kauppinen@nordicflanges.com

Anonym Kvinna Grå

Leena Nygård

Inside Sales
Finland & Baltikum
Puh: +358 6-8238 766
Mobil: +358 50 306 2994
Sähköposti: leena.nygard@nordicflanges.com

Anonym Kvinna Grå

Jonna Alajoki

Inside Sales
Finland & Baltikum
Puh: +358 6-8238 750
Mobil: +358 50-306 5303
Sähköposti: ​jonna.alajoki@nordicflanges.com

Anonym Man Grå

Markku Nordström

Key Account Sales
Puh: +358 6 8238 750
Sähköposti: ​markku.nordstrom@nordicflanges.com

OEM Sales

Lena Bergström

Technical Sales Manager
Scandinavia & Western Europe
Puh: +46 737-13 93 11
Sähköposti: ​lena.bergstrom@nordicflanges.com

Kontaktpersoner

Christina

Christina Modéen

Inside Sales
Puh: +46 8-587 979 51
Sähköposti: ​christina.modeen@nordicflanges.com

Margareta Ericson

Margareta Ericson

Delivery Planner
Puh: +46 8-587 979 55
Sähköposti: ​margareta.ericson@nordicflanges.com

Anonym Man Grå

Berndt Kämpman

Quality Manager
Puh: +46 70-62 27 664
Sähköposti: ​berndt.kampman@nordicflanges.com

Ari

Ari Ahlgren

Site Manager Kronoby
Sales Ferral
Puh: +358 6-823 87 51
Mobil: +358 44-564 07 51
Sähköposti: ​ari.ahlgren@nordicflanges.com

Anonym Man Grå

Christer Edblad

Finance Manager Sweden
Puh: +46 70-261 10 39
Sähköposti: ​christer.edbald@nordicflanges.com

Annette

Annette Hansson

CFO Nordic Flanges Group
Puh: +358 50 562 5834
Sähköposti: ​annette.hansson@nordicflanges.com

Anonym Man Grå

Hugo Royen

CIO
Tel: +46 70 202 04 97
E-Post: ​hugo.royen@nordicflanges.com

Anonym Man Grå

Timo Suni

Production Manager Kalajoki

Puh: +358 445 640 221
Sähköposti: ​timo.suni@ferral.fi

Yhteystietolomake

Täyttäkää lomake alla, ja otamme Teihin yhteyttä mahdollisimman pian!