Ota yhteyttä

Nordic Flanges-ryhmällä on myyntikonttoreita ja tuotantolaitoksia sekä Ruotsissa että Suomessa. Eri yksikköjemme yhteystiedot alla. Tavoitatte myyntitiimimme puhelimitse tai sähköpostilla. Voitte myös täyttää yhteystietonne alla olevaan lomakkeeseen ja me otamme yhteyttä Teihin.

General contact

You can find contact information to our managers through this link.

You can find the contact form here.

Download the contact attachments as PDF files

Nordic Flanges AB & Nordic Flanges Group AB

Puh: +46 8 587 979 00

Sähköposti: info@nordicflanges.com

Nordic Flanges Oy

Puh: +358 6 8238 750

Sähköposti: info@nordicflanges.com

Ferral Components Oy

Puh: +358 8 4640 200

Sähköposti: sales@ferral.fi

Verkkosivusto: www.ferral.fi

Sales

Nina Nordlund

Nina Nordlund

Sales Support
Puh: +46 660 29 97 08
Säkhöposti: nina.nordlund@nordicflanges.com

Jessica Östling

Inside Sales
Export
Puh: +46 8 587 979 02
Sähköposti: ​jessica.ostling@nordicflanges.com

Dan Sundström

Dan Sundström

Inside Sales
Export
Puh: +46 660 29 97 11
Sähköposti: dan.sundstrom@nordicflanges.com

Johan Iskaksson

Johan Isaksson

Product- and Market Director
Puh: +46 8 58 79 79 04
Mobil: +46 73 650 84 87
Sähköposti: ​johan.isaksson@nordicflanges.com

Anders Sundström

Anders Sundström

Sales Manager
Puh: +46 701 40 65 42
Fax: +46 660 299 718
Sähköposti: ​anders.sundstrom@nordicflanges.com

Yhteystiedot

Yhteystiedot

Sales team Finland

Juho Niemi

Juho Niemi

Sales and Marketing Manager NFOY
Puh: +358 (0)6 823 87 50
Mobil: +358 (0)447 799 449
Sähköposti: ​Juho.niemi@nordicflanges.com

Sanna Kauppinen

Sanna Kauppinen

Inside Sales
Aluminium
Puh: +358 6 8238 750
Mobil: +358 50-3433 016
Sähköposti: ​sanna.kauppinen@nordicflanges.com

Yhteystiedot

Yhteyshenkilöt

Johan Iskaksson

Johan Isaksson

Product- and Market Director
Puh: +46 8 58 79 79 04
Mobil: +46 73 650 84 87
Sähköposti: ​johan.isaksson@nordicflanges.com

Anders Sundström

Anders Sundström

Sales Manager
Puh: +46 701 40 65 42
Fax: +46 660 299 718
Sähköposti: ​anders.sundstrom@nordicflanges.com

Patrick Hellström

Patrick Hellström

Site and Production Manager Själevad
Puh: +46 660 29 97 23
Sähköposti: ​patrick.hellstrom@nordicflanges.com

Christer Pettersson

Christer Pettersson

Strategic Sourcing Manager
Puh: +46 660 29 97 07
Sähköposti: christer.pettersson@nordicflanges.com

Marianne Fastén

Controller Nordic Flanges AB & Nordic Flanges Group AB
Puh: +46 660 29 97 21
Sähköposti: marianne.fasten@nordicflanges.com

Emma Lundberg

Emma Lundberg

Quality manager NFAB Själevad
Puh: +46 660-29 97 12
Mobil: +46 73-824 67 27
Sähköposti: emma.lundberg@nordicflanges.com

Yhteystietolomake

Täyttäkää lomake alla, ja otamme Teihin yhteyttä mahdollisimman pian!